Reklamlar

Nazo tasarım & Emek pınarı

Nazo jewelry desıgn socıety

Miyuki Flower


Miyuki Flower

Bu çalışmam, yabancı bir forumda ortak ders olarak yapılan çalışmadır. Miyuki boncukları swarovski kristalle tamamladım.

dikmennazli (at) gmail com

Miyuki Flower
Daha önce yapılan yorumlar
 
 
Sayın Adminim
Teşekkürler 🙂
Nazlı DİKMEN 16 Ekim 2012 Salı 16:21
 
Biraz da reklamımızı yapalım değil mi?
Ürünleri satışa koymaya başladık. Birazda reklamımızı yapalım değil mi? Bunun içinde çeşitli kaynakları kullanmak gerekecek. Örneğin Pinterest, bunuda kullanması oldukça basit. Biraz kurcalayın. Biz şimdilik, sizin gibi burada yayınladığıınız ve haberimiz olan her mağazadaki ürünü bu başlık altında toplamaya çalışıyoruz. Buradaki espiri şu, burada ürününüzün resmine bakan tıkladığında doğrudan mağazanıza gidiyor.
Pinterest’tte sizde hesap açabilirsiniz. İşlem oldukça basit. Facebook veya Twitter hesaplarınızdan biri ile hesap açabiliyorsunuz. Daha sonrasında Pinterest bölünde gördüğünüz size ait ürünleri “Repin” butonu ile yayınlıyorsuzun. Like butonu ve diğer kısımları siz kendi çabalarınızlada çözebilirsiniz. Bizim amacımız, dükkanlarınızdaki ürünlerin olabildiğince çok yerde dağılması ve doğrudan mağazanıza gidilebilmesi. Pinterest’i kullanmak tamamen sizin insiyatifinize kalmış bir şey.
Pinteres’te Nazo Design Shop olan bölüm Emek Pınarı Project olarak değiştirildi.
Nazo design 16 Ekim 2012 Salı 17:03
 
pinteres
Sayın adminim ben buraya üye olmuştum, şimdi araştırayım nasıl olacak bakalım 🙂
Nazlı DİKMEN 16 ekim 2012 Salı 16:21
 
pinteres
pinteresde yaptım bişeyler ama, sanırım 2 kez aynı resmi göndermişim, anlıyamadım
CananCa design 16 Ekim 2012 Salı 21:19
 
Kendinizi zorlamaya gerek yok
Pinterest’e kayıt yaptırmak zorunda değilsiniz, veya yaptırdı iseniz, şimdilik sadece Emek pınarı Pinterest başlığı altındaki, çalışmaları repin yaparak deneyim kazanabilirsiniz. Bu Facebook gibi bir şey kendi deneyimlerinizi geliştirebilirsiniz. Biz bu proje kapsamında, haberdar olduğumuz dükkanlardaki, ürünleri pinliyoruz zaten. Heeee, siz bunları repin yaparsanız ne olacak? Emek pnarı başlığı altında, daha çok insana ulaşacak ve gelecek sorular olursa tek yerden cevap vermiş olacaksınız. Şu anda sadece bu bölümün 1.115 takipçisi var. Bireysel çıkışınız sadece mağazanız üzerinde olsun. http://www.nazodesign.com gibi, diğer mecralarda yapacağımız çıkışları toplu olarak gerçekleştirirsek daha çok insana ulaşma şansını yakalamış oluruz. Siz şimdilik kendi adınıza Pinterest hesabı açıp bir şeyler yapmaya çalışmanıza gerek yok. Tüm mesainizi mağazalarınız üzerine yoğunlaştırın. Sizlere getiri sağlayacak tek yer orası ve bunun çözümlerinide bulacağınız tek yer http://www.emekpinari.com adresidir. Dağılmayıp birlikte hareket edelim. Unutmayın zamanımız çok ama çok kıymetli. Örnegin bu satırların yazıldığı saat itibari ile sizin sorularınıza cevap olabilecek ve belkide en çok merak ettiğiniz  “Ürün gönderi testi” sayfasını sadece 23 kişi merak edip okumuş.
Nazo design 16 Ekim 2012 Salı 21:08
Reklamlar

Single Post Navigation

Bir Yanıt Bırakın

Aşağıya bilgilerinizi girin veya oturum açmak için bir simgeye tıklayın:

WordPress.com Logosu

WordPress.com hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Twitter resmi

Twitter hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Facebook fotoğrafı

Facebook hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Google+ fotoğrafı

Google+ hesabınızı kullanarak yorum yapıyorsunuz. Log Out / Değiştir )

Connecting to %s

%d blogcu bunu beğendi: